• IP Verne Průmyslová 9, Klášterec nad Ohří 431 51
  • info@adtech.cz

Volné pozice

V případě zájmu posílejte životopisy na chladkova@adtech.cz a dotazy k pracovním pozicím můžete pokládat skrze kontaktní formulář.

Rádi se s Vámi setkáme na osobním pohovoru.

Projektant ve výrobě

Náplň práce:
o Vypracování výkresové dokumentace při zakázkové výrobě vysoce přesných polotovarů vyráběných z plechů v různém stupni finalizace na základě podkladů zákazníka
o Úprava a optimalizace parametrů a nastavovacích plánů výrobních strojů a zařízení.
o Optimalizace rozložení výrobků na strojích a zařízeních
o Spolupráce s obsluhou výrobních strojů a zařízení při zpracování zakázky
o Jednání se zákazníkem v celém průběhu plnění zakázky
o Zajištění nezbytných souvisejících administrativních činností

Požadujeme:
o Vzdělání technického směru – ukončené středoškolské vzdělání
o Znalost CAD programů výhodou
o Uživatelská znalost MS Office
o Znalost technické dokumentace podmínkou
o Znalost AJ nebo NJ výhodou
o Příjemné vystupování, komunikativní schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a pečlivost

Nabízíme:
o Mzda od 45 000 Kč
o Po zapracování smlouva na dobu neurčitou
o Letní a zimní celozávodní dovolená
o Jednorázový příspěvek na dítě
o Firemní akce (vánoční večírek apod.)
o Nabízíme příjemnou atmosféru rodinné firmy vážící si svých zaměstnanců
o Místo výkonu práce: IP VERNE, Klášterec nad Ohří

Vaše dotazy rádi zodpovíme