• IP Verne Průmyslová 9, Klášterec nad Ohří 431 51
  • info@adtech.cz

Volné pozice

Projektant

Náplň práce:

o Vypracování výkresové dokumentace při zakázkové výrobě vysoce přesných polotovarů vyráběných z plechů v různém stupni finalizace na základě podkladů zákazníka

o Úprava a optimalizace parametrů a nastavovacích plánů výrobních strojů a zařízení.

o Optimalizace rozložení výrobků na strojích a zařízeních

o Spolupráce s obsluhou výrobních strojů a zařízení při zpracování zakázky

o Jednání se zákazníkem v celém průběhu plnění zakázky

o Zajištění nezbytných souvisejících administrativních činností

Požadujeme:

o Vzdělání technického směru – ukončené středoškolské vzdělání

o Znalost CAD programů podmínkou (Inventor/ Solid Edge/ SolidWorks/ AutoCAD apod.)

o Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)

o Znalost technické dokumentace

o Znalost AJ nebo NJ výhodou (nikoliv podmínkou)

o Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a pečlivost

Nabízíme:

o Mzda od 35.000, -Kč

o Po zapracování smlouva na dobu neurčitou

o Letní a zimní celozávodní dovolená

o Jednorázový příspěvek na dítě

o Firemní akce (vánoční večírek apod.)

o Nabízíme příjemnou atmosféru rodinné firmy vážící si svých zaměstnanců

o Místo výkonu: IP VERNE, Klášterec nad Ohří

V případě zájmu o tuto pozici pošlete, prosím, životopis na chladkova@adtech.cz.